VESUU

cropped-vesuu-banner1-1.jpg

Vesuu periyodik olarak içerik güncelleyen online dergi alternatifidir. Yazarları ve Editörleri kurgusaldır.

                Hikaye

Aslen karanlık bir tip olan Demircan Demir, Wayabara adlı boyuttan evrenimize geçiş yaparken aklının bir kısmını 6 yaşında bir çocukla değiştirir. Bu olay sonucu  eylemleri de değişen  Demircan, kötüler takımını dünyevi işler peşinde koşturacaktır.

Ana sayfa üzerinden son yazılara ulaşabilirsiniz.

Kötüler Takımı

Demircan Demir ve kötüler takımı Caponya adlı bilinmeyen bir ülkede işlerinin bozulması nedeniyle koca bir kurt deliğinden geçerek evrenimize geçiş yapmış, sonra da Türkiye üzerinde çeşitli alanlarda faaliyet göstermeye başlamıştır.

DD2Demircan Demir (Editör)

Merhaba benim küçük süslü kukuletalarım. Ben, en süper mükemmel birinç editörünüz Demircan Demir.  Aslen Caponyalıyım ve kötü kalpliyim. Eskiden en büyük hobilerimden biri zıpır kardeşim Ümit’i çeşitli itliklerle çıldırtarak onun dünyayı kurtarmasını engellemekti. Ama artık en süper kötü olmaktan vazgeçtim çünkü Coker diye bir karakter var ve Caponya halkı  onu benden daha çok sevdi. Ben de takımımı da arkama alarak benim minik ceylanlarım olan sizlerle buluşabileceğim bir medya sitesi kurmaya karar verdim. Burada en süper ekibimle, habercilik ve sanatsal çalışmalar yapacağız.  Çünkü yapmazsak intihar ederdiniz.


 

FC2Aytek    (Teknik bişşiler yapıyor)

Itech adında şirket açcam birgün kesin.

 

 


 

cropped-bg21.pngBay Goncuk   (Astrolog)

Eved?

 

 


BB2 Me’r (Bilinmeyen)

Yazmak ile ile ilgili her şey benden sorulur. Yazmak derken kod falan değil, o işlere Aytek bakıyor.

 

 

%d bloggers like this: